Policja: skoki spokojne

Policjanci podsumowują inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w miniony weekend (17-19.11) odbyły się w Wiśle - było spokojnie.

Od piątku do niedzieli (17-19.11) zawody na skoczni obejrzało na żywo łącznie około 14 tysięcy kibiców. Blisko 200 policjantów z prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego czuwało nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników widowiska. Dzięki sprawnemu współdziałaniu wszystkich służb, zawody przebiegły spokojnie.

- Stróże prawa dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców, nie tylko w okolicy skoczni, ale również w całej Wiśle. Nad bezpieczeństwem uczestników widowiska czuwało prawie 200 policjantów i pracowników cywilnych cieszyńskiej komendy oraz funkcjonariusze straży pożarnej i straży granicznej, ratownicy medyczni, a także siły porządkowe organizatora imprezy. Podczas zabezpieczenia imprezy policjantów z Cieszyna i Wisły wsparli mundurowi z bielskiego oddziału prewencji i wydziału konwojowego katowickiej komendy wojewódzkiej policji. Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy wszystkich służb, impreza przebiegła bez zakłóceń – podsumowuje podinspektor Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją