Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policja - podsumowanie weekendu

Od piątku do niedzieli policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami. Mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 200 interwencji. Na drogach doszło do 7 kolizji i 3 wypadków drogowych.

W weekend policjanci w powiecie przeprowadzili ponad 220 interwencji. Na drogach odnotowano 7 kolizji oraz 3 wypadki drogowe, w których 4 osoby zostały ranne. Do pierwszego zdarzenia doszło piątek rano w Dębowcu na ulicy Katowickiej. 25-letni kierowca hondy civic z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do kolejnych dwóch wypadków doszło w niedzielę w Wiśle. Najpierw przed południem na ulicy 1 Maja 39-latek jadący motocyklem honda na zakręcie drogi zjechał na lewą część jezdni i zderzył się czołowo z mitsubishi. Następnie motocykl uderzył jeszcze w kolejny samochód marki volvo. W tym wypadku ucierpiał jedynie kierujący jednośladem i trafił do szpitala.Pisaliśmy o tym wydarzeniu - Czołówka w Wiśle

Jak informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji - Trzeci wypadek odnotowano na ulicy Kopydło. 53-letni gdańszczanin kierując volkswagenem podczas włączania się do ruchu doprowadził do zderzenia z motocyklem. 30-latek kierujący yamahą oraz jego 32-letnia pasażerka zostali ranni. Obaj zostali zabrani przez pogotowie do szpitala.

Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 1 włamanie i 4 kradzieże. W tym czasie stróże prawa w całym garnizonie zatrzymali łącznie 9 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, posiadania narkotyków, czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz trzech pijanych kierowców. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani przez policjantów w Chybiu, Istebnej i Zaborzu. O dalszym losie zatrzymanych sprawców przestępstw zadecyduje teraz prokurator i sąd.

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: