Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Polecamy: trzy nowości filmowe w lutym

Mamy luty i wszystkie kina zmieniły comiesięczny repertuar filmowy. Aby przyciągnąć jak największą ilość widzów przed duży ekran trzeba zaproponować ciekawe tytuły. Najlepsze są nowości, które premierę miały w ostatnich dniach.

Tym razem pragniemy zaprosić na trzy filmy, które swoją premierę na ekranach polskich kin miały 18 stycznia 2019 roku. Są to „Sny wędrownych ptaków”, „Dom, który zbudował Jack” oraz „CHŁOPIEC Z BURZY", Na emisje tych filmów zaprasza skoczowskie kino „Teatr Elektryczny” przy ul. Mickiewicza 3.

Sny wędrownych ptaków to współprodukcja duńsko – kolumbijska z 2018 roku w reżyserii Ciro Guerra, Cristina Gallego.

„Film to zachwycająca wizualnie opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykowego. Akcja rozgrywa się na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku na odległym i wietrznym pustkowiu na granicy kraju. Miejscowa rodzinie z plemienia Wayúu angażuje się w niezwykle dochodowe zajęcie, jakim była wtedy sprzedaż marihuany amerykańskim hippisom. Gdy zachłanność i namiętność ścierają się z honorem, rozpoczyna się wojna wyniszczająca klany. Życie członków rodziny Wayúu, ich kultura oraz tradycje przodków są w niebezpieczeństwie. Chciwość i rywalizacja między gangami stawiają pod znakiem zapytania tradycyjne wartości przekazane przez przodków.”
Emisja 5 lutego o godzinie 18:00

Dom, który zbudował Jack” to film z 2018 roku w reżyserii Larsona von Triera. Dramat jest wspólną produkcją duńsko – francusko – niemiecką.

„Tytułowy Jack to nowa postać w popkulturowym klanie psychopatów, obok Kuby Rozpruwacza, Dextera czy Hannibala Lectera. Mistrz światowego kina pokazuje kilkanaście lat z życia seryjnego mordercy, piekielnie inteligentnego perfekcjonisty, pełnego sprzeczności, słabości i drobnych natręctw. Jack jest estetą, wielbicielem malarstwa, architektury, poezji i wycieczek na łono natury. Zabójca patrzy na swoje zbrodnie jak na mroczne dzieła sztuki. Jaki kształt nada swojej zbrodni doskonałej?”
Emisja 12 lutego o godzinie 18:00

CHŁOPIEC Z BURZY” to australijskie kino familijne z 2019 roku w reżyserii Shawn Seet.

„Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne ... więcej”
Emisja w dniach 05.02. godz. 16:00; 6-8.02. godz. 17:00; 09.02. godz. 19:00 oraz 10.02. godz. 17:00.

Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z któregoś z tytułów zaprezentowanych powyżej. Dodatkowo informujemy, że w lutym w dniach 6-9, 10, 12-13 i 15-17 również w „Teatrze Elektrycznym” wyświetlana jest komedia „Miszmasz czyli kogel mogel 3”.

AK, mat. Dystr.

Opisy filmów pochodzą ze strony dystrybutorów.

Kina w regionie:

  • Repertuar Kina Piast - KLIKNIJ
  • Repertuar Kina Teatr Elektryczny - KLIKNIJ

 Zwiastuny:

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: