Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Polbank CUP znowu na Kubalonce

Trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu na przełęczy Kubalonka po raz kolejny staną się areną zmagań zawodników biorących udział w Polbank CUP. Dziewiąta i dziesiąta odsłona Biegu na Igrzyska 2011 odbędzie się 3 i 4 marca.
 
W pierwszym dniu rywalizacji zaplanowano biegi interwałowe techniką klasyczną. Zmieniono tradycyjną kolejność startów. Zawody rozpoczną o godzinie 9:00 seniorki, które pobiegną na 5 km. Podobny dystans będą miały do pokonania juniorki A, juniorzy B i juniorki B. Po 3 km przebiegną juniorzy C, juniorki C, juniorzy D oraz juniorki D, a najmłodsi – juniorzy E i juniorki E – po 2 km. Rywalizację zakończą seniorzy oraz juniorzy A biegiem na dystansie 10 km.
Drugiego dnia zawodów styl klasyczny zastąpiony zostanie dowolnym, zmianie ulegną także dystanse
i kolejność startów. Jako pierwsi (o godzinie 9:00) pobiegną juniorzy C oraz juniorki C – na
5 km. Następnie juniorzy D i juniorki D – na 3 km oraz juniorzy E i juniorki E – na 2 km. Zawodnicy i zawodniczki z pozostałych kategorii wiekowych pokonają dystans 10 km.
Najwięcej punktów w indywidualnych klasyfikacjach generalnych Polbank CUP zdobyły dwie zawodniczki: Małgorzata Żółkiewska (MULKS Tomaszów Lubelski) w kategorii juniorka C oraz Izabela Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) w grupie wiekowej juniorek E. Obydwie mają po 780 pkt. W klasyfikacji drużynowej prowadzi ekipa z Tomaszowa Lubelskiego.
Zawody rozpoczną się o 9:00 - zarówno w czwartek, jak i w piątek.
źródło: inf. prasowa
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: