Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pół powiatu bez prądu

184 interwencje odnotowała Komentarz Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie. Po nawałnicy, które przeszły w nocy oraz rano w wielu miejscowościach powiatu nie ma prądu.

- Do godz. 10.00 odnotowaliśmy 184 interwencje, głównie w Cieszynie, Brennej. Strażacy pracują przy powalonych drzewach, ale mamy także zgłoszenie o zerwanym dachu. Informacje spływają -informuje st. asp. Jakub Maciążek, oficer prasowy PSP Cieszyn

 
Jak informuje Tauron:

- Na skutek nawałnicy wyłączenia obejmują Kaczyce, Ochaby, Pierściec, Kowale, Roztropice, Górki Wielkie, Grodziec, Biery, Brenna, Hażlach, Kończyce Wielkie, Pruchna, Zbytków, Strumień. Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie.

A także:

- Na skutek nawałnicy wyłączenia obejmują Strumień, Ochaby,Pogórze , Brenna , Górki , Grodziec , Kiczyce Skoczów Pruchna.... Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie.

W Wymienionych wyżej miejscowościach prądu może nie być nawet do 22:00.

 

Godziny

Rodzaj wyłączenia

Lokalizacja

09:00 - 22:00 (przewidywane zakończenie)

trwająca awaria

Na skutek nawałnicy wyłączenia obejmują Kaczyce, Ochaby, Pierściec, Kowale, Roztropice, Górki Wielkie, Grodziec, Biery, Brenna, Hażlach, Kończyce Wielkie, Pruchna, Zbytków, Strumień. Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie.

09:03 - 11:00 (przewidywane zakończenie)

trwająca awaria

Na skutek .Burzy Nawałnicy................. wyłączenia obejmują ............Strumień, Ochaby .,Pogórze , Brenna , Górki , Grodziec , Kiczyce Skoczów Próchna.... Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: