Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pokoloruj mój świat

Przemek Gosek ma 13 lat. Choruje na padaczkę lekoodporną, zespół Dreveta, w wyniku niedotlenienia podczas operacji chłopiec jest również niepełnosprawny intelektualnie. Dzięki 1% Przemek ma szansę na terapię i rehabilitację, a co za tym idzie- rozwój.

Witam,

Nazywam się Przemek, mam 13 lat. Urodziłem się jako zdrowy chłopiec, jednak od najmłodszych lat mojego życia borykałem się z padaczką lekoodporną i jak się później wyszło z badań, z zespołem Dreveta. Możliwe, że jeśli lekarze znaliby diagnozę od początku, nie byłbym niepełnosprawny intelektualnie w stopniu głębokim. Niestety to nie wszystko, gdy miałem 2 miesiące to usunięto mi jedną nerkę, a podczas operacji doszło do komplikacji – niedotlenienie, które również odbiło się na moim życiu. Wielką trudność w poruszaniu się sprawiają mi: skrzywienie kręgosłupa, płaskokoślawe stopy oraz przykurcze w stawach kolanowych przez co moja kondycja w ostatnim czasie się pogorszyła.

Pomimo tego wszystkiego jestem radosnym i pełnym życia dzieckiem otoczonym miłością i akceptacją. Chodzę na zajęcia rehabilitacyjno – wychowawcze w OREW w Cieszynie, gdzie dobrzy ludzie dbają o mój rozwój. Potrzebuję jednak dodatkowej terapii i rehabilitacji, na którą zbieram pieniądze z 1%, który możecie na mnie przekazać ze swojego rozliczenia PIT.

KRS – 0000186434 – z dopiskiem „ Na leczenie Przemka Gosek 35/G”

Oraz można przekazać darowiznę na konto Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z tytułem „Przemek Gosek 35/G”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję,

Przemek Gosek

 

1 % dla Przemka na Facebooku

 

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: