Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pokaż nam swoje zwierzątko

Wszystkie dzieci ze swoimi zwierzątkami zapraszamy do Domu Wiejskiego w Hażlachu w sobotę 16 lipca o godz. 16. Odbędzie się tam kolejna edycja imprezy ''Pokaż nam swoje zwierzątko''.

“Pokaż nam swoje zwierzątko” to wydarzenie skierowane specjalnie dla najmłodszych mieszkańców Hażlacha. Każde dziecko będzie mogło przyprowadzić swojego zwierzaka, które pokaże wszystkim uczestnikom imprezy. Mile widziane będą także dzieci “bezwierzątkowe”. Będą mogły one przynieść ukochaną maskotkę lub przebrać się za ulubionego zwierzątko.

Oprócz tego odbęda się inne atrakcje – pokazy strażackie, porady weterynaryjne, minidisco show, malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, zabawy z klaunem, zabawy z piłką oraz konkursy z nagrodami. Organizatorzy przewidują także poczęstunek dla uczestników tego wydarzenia.

Wszystkich chętnych do udziału w zabawie zapraszamy do Domu Wiejskiego w Brzezówce w Hażlachu w najbliższą sobotę (tj. 16 lipca) o godz. 15.

Impreza jest także pod patronatem portalu ox.pl


źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-14 21:44:22
kade: O której ta impreza na Brzezówce? 15 czy 16?
2016-07-14 23:55:04
Sylwia Pieczonka: Impreza rozpoczyna się o godz. 15:00, co słusznie zauważył Kade, na którą serdecznie Wszystkich zapraszamy. W razie niepogody także \"Pokaż nam swoje zwierzątko\" odbędzie się, ponieważ organizator zaopatrzył się w namioty, pod którymi uczestnicy znajdą schronienie.
2016-07-16 16:14:46
carbo: Można rozumieć z artykułu ,że Dom Wiejski w Brzezówce \&quot;na kijach\&quot; przeniosą <br />do Hażlacha.<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: