Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pokaz antyterrorystyczny dla WOŚP

Dzisiaj (9 styczeń) w samo południe na rynku w Skoczowie odbędzie się pokaz antyterrorystyczny z udziałem GOS'u, czyli Góreckiego Oddziału Szturmowego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych nie tylko militariami i Airsoftem, ale też tych którzy chcą pomóc chorym dzieciom!

- Tym razem także nasza grupa będzie miała wkład w charytatywna imprezę. Naszą pasją chcielibyśmy przyciągnąć ludzi, by przyczynili się temu szczytnemu celowi jakim jest WOŚP - mówi portalowi ox.pl Marek Ambrosiewicz dowodzący grupą.

GOS, czyli Górecki Oddział Szturmowy funkcjonuje od lipca 2009 roku. Został założony przez pewną grupę miłośników Airsoftu w celu rozpowszechniania tego mało popularnego ale zarazem wspaniałego sportu. Funkcjonuje przede wszystkim na terenie Górek Wielkich i to właśnie tam najczęściej odbywają się treningi.

- Aktualnie GOS liczy 21 osób, jednak nadal poszukujemy chętnych do naszej drużyny. Każdy kto dostosuje się do naszych zasad i będzie angażował się w sprawy drużyny jest u nas mile widziany - informujeMarek Ambrosiewicz

 

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: