Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

98 wolontariuszy Cieszyńskiego Sztabu WOŚP

Cieszyński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszył do akcji, a wraz z nim 98 wolontariuszy, którzy wyruszyli również do Goleszowa, by kwestować.

W skarbonce cieszyńskiego sztabu znajduje się już kwota 553,77. - Jest to dochód z imprez towarzyszących, czyli koncertów, które odbyły się w klubie studenckim Panopticum (5 i 8 stycznia), oraz w Piwnicy pod Targową (7 stycznia) – wyjaśnia portalowi ox.pl  Joanna Brenicka szefowa Cieszyńskiego Sztabu WOŚP .

W dniu trwania Finału WOŚP na Wzgórzu Zamkowym odbędzie się niezwykła licytacja, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji WOŚP. - Nie zapomnijcie wziąć jak najwięcej złotówek – zachęcają wolontariusze.

W tym roku będzie można wylicytować między innymi: Karnety do Strefy Zdrowia - karnet obejmuje dziesięć wejść na zajęcia grupowe, jedno ze zdjęć z kalendarza TS PODBESKIDZIE „Piłkarze i damy” na rok 2011, oraz całą masę gadżetów WOŚP: kalendarz ścienny, zestaw trzech płyt "Przystanek Woodstock" (Hey, T.love, Raz Dwa Trzy), kalendarz książkowy, kubek z logo WOŚP, koszulki finałowe, książkę o najpiękniejszym festiwalu świata Przystanek Woodstock.

Licytacja gadżetów będzie odbywać się podczas wszystkich przerw w trakcie trwania koncertu finałowego. Licytowane będą również rysunki okolicznych pejzaży wykonane przez więźnia Zakładu Karnego w Cieszynie.

- Ciekawostką, której nie było wcześniej są karnety do Strefy Zdrowia, karnet na lekcje rysunku, piłka AJ Auxerre z podpisami większości zawodników, a Dla Narzeczonych - fotograf na ślub informuje Joanna Brenicka szefowa Cieszyńskiego Sztabu WOŚP .

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: