Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pohałasował i pokrzyczał

W nocy z 1 na 2 października 2015r strażnicy miejscy z Cieszyna wylegitymowali mężczyznę, który na ul. Korfantego nie tylko spożywał alkohol ale też i zanieczyścił miejsce publiczne.

Jak informują mundurowi, mężczyzna podczas interwencji używał słów wulgarnych i krzykiem, hałasem zakłócał spoczynek nocny.  Sprawca wykroczenia odmówił przyjęcia mandatu karnego, został więc  poinformowany o skierowaniu przeciw niemu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Cieszynie.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-04 09:38:55
yogi60: Facet wypił kila piwek i się odlał, wkurzył się jak zobaczył naszą dzielną SM to sobie pokrzyczał, i tu miał rację. Lepiej niech nasza SM zacznie pracować, a nie pajacować.
2015-10-04 12:52:59
yerbasmakuje: T yogi60, jak wg Ciebie ma pracować SM? Bo skoro podejmując interwencje to wg Ciebie Sm pajacuje. Ja tam uważam, że SM jest zbędna w mieście, ale skoro już są to właśnie po to, żeby nawalonych alkusów, którzy hałasują i szczają i srają gdzie popadnie zawijać.... Bo gdyby nie oni to policja musiałaby to robić, a raczej policja jest od spraw większego kalibru.
2015-10-04 14:37:28
kredka800: Bardzo dobrze że odmówił przyjęcia mandatu,w sądzie zapłaci pijaczyna więcej. Kto jest po kilku piwkach niech idzie lać i krzyczeć pod okna yogi60,jemu jak widać to nie będzie przeszkadzało.
2015-10-04 15:10:53
TomLem: Biedny i pokrzywdzony mieszkaniec, że przytrafiło mu się to w nocy. Należy rozumieć, że w dzień SM nie wylegitymowała by się taką odwagą, z powodu ewentualnych świadków, a po za tym hałasowanie, zanieczyszczanie w dzień jest dozwolone?
2015-10-04 22:02:48
yerbasmakuje: @TomLem, skąd wiesz, że w dzień SM nie \"wylegitymowała by się taką odwagą\"? Masz jakieś sprawdzone info, czy sapnięcie w necie wszystko przyjmie? Dżizas, ja rozumiem, że SM to zbędna struktura w mieście, ale hejtować bez pamięci i tylko dlatego, że hejtowanie SM jest teraz na fali to też kaprawe... Inną sprawą jest fakt, że publikując tego typu \"newsy\" w portalach info, to gwóźdź do trumny SM, bo aż się proszą aby taki yogi60, albo TomLem uaktywnił.... Nagłówki super: \"Nagiego odziali\", \"pohałasował i pokrzyczał\", \"nasikał do fontanny\", \"przyłapane na wagarcach\"
2015-10-05 06:23:42
TomLem: @yerbasmakuje, też tak to widzę: Nagłówki super: \&quot;Nagiego odziali\&quot;, \&quot;pohałasował i pokrzyczał\&quot;, \&quot;nasikał do fontanny\&quot;, \&quot;przyłapane na wagarcach\&quot;... A ja nie rozumiem bo to wcale nie zbędna struktura tylko źle wykorzystana, a przez te newsy sama się ośmiesza. Widać ją na portalach, nie widać w mieście ( w nocy aktywna jak kot ).<br />Pozdrawiam? Public Relations (SM) sami hejtują dla siebie puszczając takie kaczki ( bąki)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: