Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pogwizdów: remont i utrudnienia na Cieszyńskiej

Kierowcy poruszający się ulicą Cieszyńską w Pogwizdowie muszą liczyć się z utrudnieniami. Na drodze trwa przygotowanie do wykonania nowej nakładki asfaltowej, w związku z czym wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu.

Przygotowania do wykonania nowej nakładki asfaltowej trwają już od jakiegoś czasu, aktualnie na ulicy Cieszyńskiej obowiązuje ruch wahadłowy na odcinku od jednego z marketów aż za przystanek autobusowy Pogwizdów II – prace polegają na frezowaniu istniejącej nawierzchni jezdni, bieżącej konserwacji istniejących rowów, remoncie lub uzupełnieniu podbudowy z kruszywa, lub betonu asfaltowego, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, dowiązanie wysokościowej istniejących zjazdów i remont poboczy – poinformowała Sylwia Pieczonka rzecznik prasowa Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Prace mają się zakończyć końcem października.

W związku z ruchem wahadłowym aktualnie nie ma możliwości dojazdu od ulicy Cieszyńskiej do ulic: Tulipanowej i Kwiatowej, kierowcy muszą korzystać z objazdu, prowadzącego przez ulicę Szkolną. Tymczasowo zmieniona została również lokalizacja przystanków autobusowych „Pogwizdów II” w obu kierunkach.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-10 11:50:09
M53: Jeżeli dajecie informację o utrudnieniach na drodze, to podajcie dokładnie, jakiego odcinak drogi one dotyczą. Taka informacja: "od jednego z marketów aż po przystanek autobusowy", to jest informacja śmiechu warta. Od którego marketu? Dlaczego konkretnej nazwy nie podacie. Wtedy informacja byłaby przydatna, a tak znowu bijecie pianę. Niby coś tam informujecie, a w rezultacie słabiutko wychodzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: