Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pogwizdołki już w sobotę!

W sobotę (03.06) odbędzie się kolejna edycja Pogwizdołek - pogwizdowskiego święta, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu, przy współpracy z lokalnymi firmami i instytucjami. Jak co roku, planowanych jest wiele atrakcji.

Tradycyjnie w Pogwizdowie pierwszy weekend czerwca upłynie aktywnie. Wszystko za sprawą Pogwizdołek, które na stałe wpisały się do kalendarza kulturalnego Gminy Hażlach.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich zainteresowanych i gwarantują dobrą zabawę - przygotowaliśmy wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych. Planowane są gry i zabawy, konkursy z nagrodami, koncert oraz strefa gastronomiczna. Atrakcją z pewnością będzie również 6. Bieg o Złoty Gwidek, czy konkurs na "supergwizdoła" - wyliczają przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu. 

Poza wymienionymi atrakcjami w planach są również pokazy strażackie, program artystyczny, przygotowany przez szkolne dzieci, czy animacje dla najmłodszych, które odbywać się będą przy budynku biblioteki.

Impreza startuje o godzinie 11:00. Planowany koniec to północ, gwiazda wieczoru, czyli zespół SUNDAY BAND na scenę wejdzie o 17:00.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: