Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pociągiem do Wisły

Dzięki temu że udało się wcześniej zakończyć prace przez PKP PLK, 19 grudnia został przywrócony ruch pociągów na linii S6 (Katowice - Ustroń - Wisła Głębce).

19 grudnia na linię do Wisły Głębce powróciły pociągi w pełnej relacji. Stało się to możliwe we wcześniejszym terminie niż zakładano dzięki szybszemu zakończeniu prac przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Tym samym nieznacznie zmienią się godziny kursowania pociągów na linii S6.
Aktualny rozkład jazdy na trasie Katowice - Wisła znajduje się pod tym LINKIEM

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-21 09:24:38
ciotka matylda: A linia Cieszyn Bielsko w swerze rozważań. W dupie mają nas nasi włodarze!
2017-12-21 12:50:08
Brzęczyszczykiewicz: Na pewno będzie reaktywowana linia Goleszów - Cieszyn oraz modernizowana linia od Bronowa przez Bieniowiec, Pierściec, Skoczów, Goleszów, Ustroń do Wisły Głębiec. Nie zapadły decyzje o reaktywowaniu linii Bielsko - Skoczów, bo nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Ciekawe rzeczy na ten temat można znaleźć na: www. rynek kolejowy.pl
2017-12-21 17:05:37
zibi6422: Jaki sens ma przywrócenie kolei w Cieszynie ?Cieszyn-Frydek mistek na 6 przejazdów które widziałem na Zamkowej to może ze 3 pasażerów jechało,to samo w kierunku Zebrzydowic chyba do Czechowic też tak samo.A w czasie opuszczenia szlabanów w korku chyba z 50 aut
2017-12-21 23:41:05
Marzanna: Nie ma sensu przywracać żadnej kolei chyba ze latem wagoniki turystyczne przy takim zmotoryzowanym społeczeństwie. Kto będzie jeździł tymi pociągami dwu pasem do Bielska w pół godziny a pociągiem ponad godzinę. Czas to pieniądz.
2017-12-22 13:22:46
zwykły człowiek: Marzanna za niedługo będzie tyle samochodów, że godzinę to ty będziesz miejsca do parkowania szukać, musi być alternatywa, a pociąg jest chyba najlepszą. Jakby były dobre połączenia kolejowe to z samochodów sporo osób by zrezygnowało. To tylko coraz większe obciążenie domowego budżetu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: