Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pociągi wracają na tory

Sytuacja w Kolejach Śląskich powoli się normuje. Na Śląsku Cieszyńskim wracają połączenia kolejowe i nie obowiązuje już komunikacja zastępcza.

Jak informują  Koleje Śląskie, w dniu dzisiejszym na tory województwa wyjechało 37 składów Kolei Śląskich i obecnie na torach naszego województwa kursują 394 pociągi. Średnie opóźnienie w kursowaniu to 30 minut. 

Od dzisiaj, tj. 15.12.2012 połączenia stykowe województwa obsługiwane są przez pociągi spółki Przewozy Regionalne. Ruch pociągów na głównych liniach: Gliwice - Katowice - Częstochowa, Katowice - Bielsko - Biała, Katowice - Wisła, Katowice - Rybnik odbywa się zgodnie z planem.

Przypomnijmy, Zarząd Województwa Śląskiego podpisał w czwartek (13.12.2012) umowę z Przewozami Regionalnymi na obsługę przewozów na pięciu tzw. liniach stykowych, łączących sąsiadujące ze sobą województwa. Przejęcie przewozów pozwoliło Kolejom Śląskim zreorganizować moce przerobowe i przesunąć tabor na linie, które były obecnie obsługiwane przez komunikację zastępczą. Umowa obowiązywać będzie do 14 grudnia 2013 roku

Rozkład jazdy na lini (kliknij aby powiększyć):

 

Wyszukiwarka połączeń: PRZEJDŹ>>>

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: