Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pociąg najechał na mężczyznę

O prawdziwym cudzie może mówić mężczyzna, na którego najechał pociąg. Do zdarzenia doszło dzisiaj (15.09) po południu w Skoczowie.

Do zdarzenia doszło około godziny 12.20 tuż przed stacją Skoczów. Maszynista pociągu zauważył leżącego między szynami człowieka. Jak mówi Jacek Karniewski z Zespołu Prasowego PKP PLK – maszynista wdrożył hamowanie. Szczęście w nieszczęściu, mężczyzna leżał między tokami szyn. Człowiek ten był kompletnie pijany.

Jak dodaje st. Asp. Tomasz Pszczółka, pełniący obowiązki rzecznika prasowego cieszyńskiej policji - Początek składu zatrzymał się nad mężczyzną. 35-latka, mieszkańca powiatu cieszyńskiego wyciągnięto spod składu. Został przewieziony do szpitala, jednak nie stwierdzono u niego obrażeń. Stwierdzono natomiast, że w jego w organizmie buzują niespełna 4 promile alkoholu.

W związku z tym zdarzeniem dwa pociągi mają w sumie ponad 100 minutowe opóźnienia. Ruch na szlaku został już przywrócony.

JB


 

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-16 09:51:03
Wyborca 456: Mam uwagę do treści: drażni mnie używanie niewłaściwe słów \&quot;niespełna\&quot; i \&quot;prawie\&quot;. Z tego co mnie uczono to jak mówi się o wartości nieznacznej to pisze się \&quot;niespełna\&quot;. Ale ten pijany gość miał PRAWIE 4 promile (czyli dużo) a nie ledwo co 4 promile.<br />
2017-09-16 12:29:17
lukasz84: jak \&quot;najechał\&quot; buahahaha :D ktoś tu chyba nie wie jakich słów użyć :D - co do samego zdarzenia zgroza ;/
2017-09-17 06:36:36
donpajores: nie ma to jak kolejne wiadomość na ox kończą sie komentarzami jak kto pisze, jakie błedy. tyle lat i cały czas jeden idiota mądrzejszy od drugiego, zero informacji, tylko sami popisujący sie mgr albo inż albo po prostu kretyni. pozdrawiam
2017-09-19 00:09:15
roman123: donpajores masz całkowitą rację. Ludzie czepiają się zupełnie niepotrzebnie błędów. Ale powiem szczerze że kiedy \&quot;maszynista wdrożył hamowanie\&quot; zaśmiałem się na głos.
2017-09-20 08:25:59
Równo-mierny: A to może jakaś propozycja bardziej adekwatnego tytułu dla tego artykułu?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: