Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pobiegaj dla zdrowia

8 maja warto pobiegać. Do aktywności fizycznej zachęcają organizatorzy akcji Polska Biega i ośrodki sportu. Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Dębowcu serdecznie zaprasza na 4. Bieg Wiosny. Do biegów zachęca też Ośrodek Kultury w Brennej.Biegać bedzie też można w Wiśle.

8 maja w ramach akcji Polska Biega w Dębowcu i Brennej organizowane są biegi. Po raz czwarty w Dębowcu odbędzie się Bieg Wiosny. Pobiegać może każdy, bo Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki zaprasza nie tylko tych, którzy biegają regularnie. Udział mogą wziąć starsi i młodsi, aktywni i ci którzy zwykle sobotnie przedpołudnie spędzają w mniej aktywny sposób. - Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dla zwycięzców zostały przygotowane medale i dyplomy oraz ciekawe nagrody – informuje Karina Bogusz z dębowieckiego GOSiT.

Już dziś można zapisać się do wzięcia udziału w niecodziennym biegu. Zapisy pod numerem tel.033 858 83 51 oraz gok@debowiec.cieszyn.pl. Regulamin i karta zgłoszeń konkursu znajduje się na stronie www.ck.debowiec.com.pl

Swoja propozycję dla amatorów biegania przygotował również ośrodek w Brennej. W Brennej Centrum na wałach za amfiteatrem punktualnie o godz. 10.00 wystartują zawodnicy.

 

W Wiśle pobiegniemy wszyscy razem z pl. B. Hoffa do Ośrodka Sportowego "JONIDŁO", gdzie zlokalizowana będzie meta. Wszyscy uczestnicy biegu dostaną poczęstunek, będzie to również świetna okazja do pokibicowania naszym piłkarzom z KS Wisły-Ustronianki, którzy tego dnia rozegrają na "Jonidle" mecz.


Polska Biega to największa w Polsce - jeśli nie w Europie - akcja promująca zdrowy sportowy styl życia. Kilka lat temu zrodziła się w głowach biegowych zapaleńców: Piotra Pacewicza, wicenaczelnego "Gazety Wyborczej", i Roberta Korzeniowskiego, mistrza olimpijskiego w chodzie. Dziś z akcją łączą się tysiące kompletnych amatorów i tysiące zaawansowanych biegaczy

.
Polska Biega to akcja radosna. Daleka od rywalizacji na śmierć i życie. Chodzi o to, by przy dobrej zabawie uświadomić uczniom, mieszkańcom gminy, wychowankom, parafianom, pracownikom, rodzinie, że bieganie to sposób na dobre, zdrowe życie.

 Więcej na www.polskabiega.pl.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: