Po pijaku ściął autem słup

Pijany kierowca w Kończycach ściął słup. Podczas działań ratowniczych, na miejscu zdarzenia ranny został jeden ze strażaków.
Około godziny 12.30 w Kończycach Wielkich na skrzyżowaniu ulic Dworcowej, Kukli oraz DW 937 doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca citroena, 31 letni mieszkaniec Pruchnej, jadąc od strony Kaczyc, na zakręcie drogi zjechał z niej i uderzył w słup energetyczny.
 
Oprócz tego słupa ściął jeszcze kilka znaków drogowych. Kierowca trafił do cieszyńskiego szpitala, jednak został z niego wypisany. Okazało się, że nie wymaga hospitalizacji – mówi aspirant Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji. Ze szpitala trafił do... policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna, z powodu upojenia alkoholowego, nie był w stanie nawet dmuchnąć w alkomat. Została pobrana mu krew do badań.
 
Do szpitala natomiast trafił jeden ze strażaków PSP, którzy uczestniczyli w akcji. Podczas działań ratowniczych został w głowę uderzony przewodem energetycznym zwisającym ze słupa. Na szczęście, pomimo wcześniejszych informacji, że strażak mógł zostać porażony prądem, te wiadomości nie potwierdziły się.
 
Strażak był w naszym szpitalu opatrywany, jest przytomny, nic mu nie zagraża – mówi Dariusz Babiak rzecznik cieszyńskiego szpitala.
 
JB
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją