Po pijaku bez papierów

W środowy wieczór dzielnicowi z cieszyńskiej komendy zatrzymali do kontroli kierowcę fiata, który dopuścił się szeregu naruszeń przepisów prawa. Nie dość, że 37-latek kierował samochodem w stanie nietrzeźwości, to jeszcze nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.
37-latek został zatrzymany do kontroli drogowej wczoraj około 20.30 na ulicy Stawowej w Cieszynie. Badanie alkomatem wykazało 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. To jednak nie wszystko, bowiem mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i polisy OC. Samochód był pożyczony od jego kolegi. Okazało się, że uprawnienia do kierowania stracił... kilkanaście lat temu za jazdę w stanie nietrzeźwym. Fiata odholowano na policyjny parking. Mieszkańcowi Bażanowic grozi teraz kara dwóch lat więzienia oraz wysoka grzywna.
 
Tego samego dnia zatrzymano jeszcze dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółkiem po alkoholu. W Cieszynie około 3.10 patrol zatrzymał nietrzeźwego kierowcę bmw. 41-letni mieszkaniec Cieszyna jechał ulicą Moniuszki mając 1,3 promila alkoholu we krwi. Po południu strumieńscy policjanci w Bąkowie zatrzymali mężczyznę jadącego na motorowerze. 27-latek miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.
 
red.
źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją