Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Planeta Singli dla niewidomych

Drugi na Śląsku Cieszyńskim pokaz kinowy filmu z audiodeskrypcją odbędzie się w Skoczowie już 17 maja br.

Po udanym pierwszym seansie z audiodeskrypcją - "Ostatniej rodzinie" - pora na kontynuację - tym razem na ekranie skoczowskiego kina „Teatr Elektryczny” wyświetlony zostanie film „Planeta Singli”.

Zarząd cieszyńskiego koła Polskiego Związku Niewidomych, Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie oraz skoczowskie Kino „Teatr Elektryczny” serdecznie zapraszają na kolejny pokaz filmu z audiodeskrypcją.

Tym razem skoczowskie kino zaprasza nas na emisję komedii romantycznej z 2016 roku „Planeta singli” w reżyserii Mitja Okorni, autora „Listów do M.”.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez Internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka... idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Seans odbędzie się 17 maja 2017 roku o godzinie 11:00 w skoczowskim kinie „Teatr Elektryczny” przy ul. Mickiewicza w Skoczowie.

Czytaj również:Portal OX.PL jest patronem medialnym seansu.red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-10 23:11:10
J.K.: To już trzecia projekcja z adiodeskrypcją. Dwie pierwsze to: \&quot;Ostatnia rodzina\&quot; i \&quot;Moje córki krowy\&quot;.<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: