Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Place zabaw na finiszu

Place zabaw będą w każdym sołectwie _ zapowiadała Anna Grygierek, burmistrz Strumienia, kiedy obejmowała swoje stanowisko. W Gminie Strumień czekają właśnie na wynik przetargu dotyczącego budowy ostatniego placu zabaw, który powstanie w ramach akcji ''Plac zabaw w każdej wsi.''

Za realizację pomysłu budowy ogólnodostępnych placów zabaw w każdym sołectwie burmistrz Strumienia otrzymała wyróżnienie  od Rzecznika Praw Dziecka. Dziś gmina czeka na wynik przetargu dotyczącego budowy placu zabaw w Pruchnej. To już podsumowanie działań, które miały na celu stworzenie miejsc dla matek z dziećmi w każdej miejscowości gminy.


W ramach naszej akcji „Plac zabaw w każdej wsi” budować będziemy ostatni już plac zabaw w Pruchnej. To jedyna miejscowość, która dotąd nie miała takiego miejsca – mówi Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.
Gmina czeka na wynik przetargu, który wyłoni wykonawcę. Jak dodaje Anna Grygierek każdy plac zabaw to dobra inwestycja. – Dziś widzę, że te wszystkie miejsca tętnią życiem, że mieszkańcy o nie dbają, a to cieszy – mówi burmistrz.


Dorota Kochman

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: