Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pisanka wybrana!

Internetowe jury wybrało autora zwycięskiej pisanki w konkursie ''Popisz się pisanką'' - jest nim uczeń II klasy szkoły podstawowej ze Skoczowa, Olaf Gesing.

W głosowaniu internetowym pisanka przygotowana przez Olafa zdobyła najwięcej, bo aż 129 głosów. Olaf jest uczniem II kl. SP nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie.
Jego pisanka już jutro (13.04) znajdzie się na liczącym ponad dwa metry ( 215 cm x 237 ) banerze-kartce świątecznej z życzeniami, która zawiśnie na rynku przy kamienicy nr 3 pomiędzy archiwalnymi fotografiami.

Przypomnijmy, do konkursu organizowane przez MCK Integrator w Skoczowie wspólnie z Portalem OX.PL zgłoszono ponad 130 prac. Wiele z nich powstało na rynku [zobacz nasze wideo  i fotoreportaż ze wspólnego zdobienia pisanek]. Następnie zdjęcia wszystkich pisanek zamieszczone zostały w serwisie pisanki.ox.pl, gdzie zostały poddane pod głosowanie Internautów, którzy wskazali zwycięzcę.
 

Pisanka Olafa jest minimalistyczna, zawiera dwa kojarzące się z wiosną i Wielkanocą kolory - zielony i żółty, które zajmują mniej więcej po pół powierzchni jajka. Pisanka jest okryta jasnozielonym lekkim sztucznym "siankiem".
 

vdka
 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: