Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piknik dla Fabiana

Jeden z najlepszych polskich pięściarzy XXI wieku będzie gościem specjalnym podczas charytatywnego pikniku dla Fabiana, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (tj. 3.10) na boisku Pod Wałką w Cieszynie. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, a dochód z imprezy zostanie przekazany do skarbon Fundacji Serca dla Maluszka, której podopiecznym jest 2-letni Fabian.

- Chcemy ją znokautować -  czytamy na oficjalnym fanpage’u Klubu Bokserskiego Puncher Cieszyn. Mowa o padaczce lekoopornej, która dopadła Fabiana. - Fabek jest opóźniony w rozwoju, ma znacznie obniżone napięcie mięśniowe. (…) Obecnie jesteśmy pod opieką lekarzy neurologów z ZSM w Chorzowie. Poświęcamy każdy wolny czas na szukanie innych metod leczenia czy konsultacji z innymi specjalistami, również poza granicami naszego kraju! – piszą organizatorzy zbiórki dla Fabiana.

Piknik dla Fabiana odbędzie się w najbliższą niedzielę, a dochód z imprezy zostanie przekazany na Fundację Serca dla Maluszka. Patronat nad imprezą przejął Klub Bokserski Puncher Cieszyn, a jednym z gości specjalnych będzie Mariusz Wach – jeden z najlepszych polskich pięściarzy w XXI wieku. Na boisku Pod Wałką, od godz. 13, będą miały miejsce także gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, pokazy grup bokserskich, kącik bokserski oraz trening podstaw boksu. Nie zabraknie również dmuchańców dla dzieci: Zjeżdżalnia Miś oraz Zamek Pinokio.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: