Pijany wiózł dziecko na basen

Strumieńscy policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Chybia, który samochodem przewoził swojego sześcioletniego syna. W przypadku zatrzymanego wczoraj w Zabłociu nietrzeźwego 36-latka bulwersujący pozostaje nie tylko sam fakt jazdy samochodem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany ojciec wiózł swoje dziecko na basen, gdzie miał się nim opiekować.

Pijani kierowcy stwarzają bardzo duże zagrożenie, zarówno dla siebie, swoich pasażerów jak i dla  pozostałych uczestników ruchu drogowego. Zapomniał o tym 36-letni mieszkaniec Chybia, który w takim stanie przewoził swoje dziecko.
Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, - wczoraj (8 sierpnia) o 15.20 w Zabłociu na ulicy Bielskiej policjanci ze strumieńskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej fiata. Badanie stanu trzeźwości 36-letniego kierowcy wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Chybia w tym stanie przewoził w samochodzie swojego 6-letniego syna. Jak się okazało mężczyzna wiózł dziecko na basen. 36-latek  został zatrzymany, a dziecko policjanci przekazali matce.

Pijany kierowca stracił już prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu teraz nawet 2 lata więzienia. O sprawie zostanie również powiadomiony sąd rodzinny.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-08-09 10:54:13
krolik bugs: Takich typkow tam cala masa
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją