Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pies przywiązany do drzewa

Cieszyńska policja poszukuje właściciela psa, który był przywiązany do drzewa przy ul. Żwirki i Wigury w Cieszynie. Pies maści jasnobrązowej pozostawiony był bez opieki.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2018. - Dzięki reakcji młodej mieszkanki Pogwizdowa strażnicy miejscy pomogli psu, który został przywiązany do drzewa i pozostawiony bez opieki, 15- latka zauważyła go podczas spaceru – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Zwierzę było spokojne i zadbane i trafiło do schroniska. - O zdarzeniu poinformowani zostali również policjanci z cieszyńskiej komendy policji. Śledczy rozpatrują to zdarzenie pod kątem zaistnienia przestępstwa – znęcania się nad zwierzęciem – dodaje Pawlik.

Osoby mogące udzielić informacji o zaistniałym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ul. Wojska Polskiego 2 lub z najbliższą jednostką policji.

(red)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-04 17:11:41
hycel: Jaki "piękny" rasowy piesek, to rzadki gatunek.
2019-01-04 20:09:10
nobody66: Na pewno piękniejszy od hycla. Jakim to trzeba być żałosnym dupkiem, żeby naigrawać się z nieszczęsnego, porzuconego zwierzaka. Pytanie do redakcji - kiedy zablokujecie tego użytkownika? Poza wrednymi komentarzami dotyczącymi bezpańskich, porzuconych psów, nic więcej nie ma do powiedzenia.
2019-01-04 21:26:10
utopiec: Ładniejszy od doopy hycla.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: