Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

100-latek z Górek Wielkich

Franciszek Kmieć mieszkający w Górkach Wielkich skończył w tym roku 100 lat. Jubilat obchodził swoje urodziny w domu i z tej okazji nie zabrakło życzeń i gratulacji.

Pana Franciszka 2 stycznia odwiedził wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch wspólnie z w-ce szefową Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Cieszynie panią Lucyną Puchalik którzy złożyli listy gratulacyjne, kwiaty oraz wręczyli drobny upominek.

- Była to też okazja do refleksji, wspomnień i miłych żartów, dzięki którym w towarzystwie życzliwych członków najbliższej rodziny podziwialiśmy pełną sprawność fizyczną i intelektualną dostojnego Jubilata. Ciągły ruch, uśmiech, pogoda ducha oraz aktywność w pracach ogródkowych to lekarstwo i recepta na długowieczność jaką przekazał nam pan Franciszek. Z wiarą i optymizmem umówiliśmy się na kolejne spotkania. Warto przy tej okazji przypomnieć, że Jubilat czynnie uczestniczy we wszystkich spotkaniach organizowanych w naszej Gminie z okazji wspólnych obchodów „80+” – informują przedstawiciele UG w Brennej.

Życzymy dalszych długich lat w zdrowiu.


(red)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: