Pierwsze spotkanie TechKlubu już za nami...

9 narzędzi marketera, które pomogą Ci wypromować organizację w Internecie - to temat pierwszego spotkania, które zainaugurowało TechKlub w Cieszynie. To jedyny taki klub na Śląsku w ramach, którego realizowany będzie cykl darmowych spotkań z ekspertami.

Wczoraj (13.11) w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach TechKlubu. To duże wydarzenie, bo w promieniu 200 km od Cieszyna nie ma takiego miejsca, gdzie można by porozmawiać w ten sposób o technologii - tym bardziej pod nazwą TechKlub – przyznaje w rozmowie z portalem OX.PL Dawid Staniek, koordynator TechKlubu w Cieszynie. 

TechKlub to cykliczne spotkania organizowane w różnych miastach w Polsce do których dołączył również Cieszyn. W wydarzeniu tym może wziąć udział każdy. Jednak spotkania te są szczególnie skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządu lokalnego, studentów oraz małych i średnich firm. Warto dodać, że są bezpłatne, a jedynie co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie TechKlubu. 

Pierwszym prelegentem był doradca Google Internetowe Rewolucje – Kamil Hatko. Przedstawiłem 9 podstawowych narzędzi, kroków związanych z marketingiem internetowym, które dla konkretnej organizacji będą taką podstawą by wykorzystać potencjał Internetu. Większość tych narzędzi jest darmowych. Jeżeli pojawiają się płatne to dają one jakieś dodatkowe korzyści dla organizacji – zaznaczył Hatko. Prelegent odpowiadał również na pytania uczestników, już po zakończonym wystąpieniu. 

W tej edycji TechKlubu odbędą się jeszcze trzy spotkania. Kolejne zaplanowano na styczeń. Szczegółowa data zostanie podana na stronie TechKlubu. Tematy kolejnych spotkań będę starał się ustalać z uczestnikami. Chcę żeby im odpowiadały, bo to spotkania dla nich – dodał Dawid Staniek.  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją