Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pierwsze selfie spłynęły

Od ponad tygodnia trwa konkurs "Selfie z marką Śląsk Cieszyński". Pierwszego zwycięzcę tygodniówki już znamy.

18 lipca wystartował konkurs „Selfie z marką Śląsk Cieszyński” – czyli wyzwanie dla tych, którzy lubią zwiedzać i chcą połączyć  swoją pasję z szansą na nagrody. Na liście do zwiedzenia jest 20 gmin, 40 miejsc i można zrobić 40 zdjęć. Zabawa trwa sześć tygodni - do końca wakacji, czyli 31.08.2022 r.

W ramach Konkursu co tydzień przyznawane są „tygodniówki” – dla Uczestnika, który w danym tygodniu odwiedzi najwięcej punktów i wyśle do nas swoje zdjęcia (czekamy do niedzieli do godz. 17:00 przez cały czas trwania zabawy). W przypadku takiej samej liczby odwiedzonych miejsc w danym tygodniu decyduje data i godzina przesłania maila. Wybrane zdjęcia (wg uznania organizatorów) będziemy publikować na profilach facebookowych organizatorów.

Mamy już pierwszego zwycięzcę tygodnia. Najwięcej zdjęć nadesłał do nas Tymoteusz Byrt, który wraz z rodziną odwiedził aż 16 lokalizacji. Wybrane, najciekawsze zdjęcia Tymoteusza Byrta oraz innych biorących udział, a na razie nie nagrodzonych (wszystko przed Wami!), Uczestników publikujemy poniżej. Ogółem swoje zdjęcia nadesłali: Loreta Lewiak, Małgorzata Tyczyńska, Martyna Czakon i Nikola Kłósko.

Wszystkim dziękujemy za nadesłane fotografie. Trzymamy za Was kciuki w kolejnych tygodniach i cieszymy się, że zwiedzacie Śląsk Cieszyński.

Do zabawy można dołączyć w każdej chwili – zasady konkursu Uwaga! Konkurs selfie z Marką Śląsk Cieszyński 

 

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Mieczysława Szczurka Starosty Cieszyńskiego, Tomasza Brannego Wójta Gminy Dębowiec oraz Janusza Pierzyny Współprzewodniczącego Rady Euroregionu Śląsk Cieszyński. 

Patronat medialny OX.PL

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu, Powiat Cieszyński, Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” w Cieszynie, Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

Sponsor: Sundea

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: