Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pewna wygrana Stalowników!

Nie było wątpliwości w dzisiejszym spotkaniu Trzyńca, kto sięgnie po trzy punkty. Podopieczni Vaclava Varadi odnieśli pewną wygraną – 4:0 – na lodzie przedostatniego Chomutova.

Stalownicy przystąpili do spotkania z wysokiego C, bo już w 24. sekundzie wynik otworzył Vladimir Dravecky. Chwilę później prowadzenie mógł podwyższyć Erik Hrna, ale górą z  sytuacji wyszedł bramkarz gospodarzy, Justin Peters. Jednak Kanadyjczyk inkasował, po raz drugi, w 6. minucie, po tym jak akcję wykończył Jiri Polansky.

Trzynieccy hokeiści oddali w pierwszej tercji aż 16 strzałów, ale gospodarzy ratował wspomniany wcześniej Peters. Kanadyjski bramkarz przepuścił znowu krążek dopiero w ostatniej odsłonie. Najpierw na 3:0 podwyższył Polansky, a w 59. minucie wynik spotkania – 4:0 – ustalił Hrna.

Wicemistrzowie Czech odskoczyli w tabeli od Liberca na różnicę trzech oczek, ale ci swoje spotkanie rozegrają jutro. Trzyniec w kolejnym meczu wystąpi w roli gospodarza. W niedzielę do Werk Areny zawitają hokeiści Mladej Boleslav.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: