Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Perfect zagra na Święcie Trzech Braci?

Święto Trzech Braci, największa impreza w Cieszynie, co roku gromadzi tłumy miejscowych i turystów. Nie wszyscy jednak są zawsze zadowoleni z doboru wykonawców, dlatego pod koniec bieżącego roku Urząd Miasta postanowił zapytać mieszkańców o głos. Zgłoszono 90 propozycji. Najwięcej głosów zdobył zespół Perfect. Czy faktycznie zagra na ŚTB w 2012 roku?

W październiku Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego oraz Burmistrz Miasta Cieszyna Mieczysław Szczurek zaczęli zbierać propozycje gwiazd, których mieszkańcy chcieliby posłuchać na Święcie Trzech Braci w 2012 roku. Wpłynęło ich  90. Wydział Promocji wybrał 11 najczęściej powtarzających się artystów: Ewa Farna, Dżem, Happysad, IRA, Zakopower, Lady Pank, Radogost, Enej, Perfect, Grubson oraz T.Love. Do 18 grudnia można było głosować na nich na facebookowym profilu Cieszyna.

Największą liczbę głosów zdobył i tym samym zwyciężył w sondażu zespół PERFECT. Do pierwszej trójki zakwalifikował się także Grubson oraz Dżem. Poznane w ten sposób preferencje cieszyniaków przekazano do COK „Domu Narodowego” - organizatora Święta Trzech Braci. Czy rzeczywiście będą one brane pod uwagę przy organizowaniu następnych edycji: - Jeśli taka jest wola mieszkańców, będziemy się starali ją spełnić. To kto zagra na Święcie Trzech Braci i czy faktycznie będzie to Perfect zalezy od kilku czynników, pierwszy to czy artysta będzie miał czas w interesującym nas terminie, drugi to środki. Rozmowy na ten temat zaczniemy w lutym, teraz jest jeszcze za wcześnie - mówi Portalowi OX.PL Dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy", Bogusław Haręża.

Burmistrz Miasta Cieszyna Mieczysław Szczurek oraz Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i oddali swój głos.

Oficjalne wyniki głosowania na gwiazdę Święta Trzech Braci 2012:

162 - Perfect
155 - Grubson
150 - Dżem
125 - Radogost
116 - Happysad
96 - Ewa Farna
84 - IRA
80 - T.Love
74 - Zakopower
71 - Lady Pank
58 - Enej


Pisaliśmy: Święto Trzech Braci - Ty decydujesz!
ŚTB - to oni zagrają?

(red.)

źródło: OX.pl
dodał: NG,NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: