Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pechowy złodziej...

Złodziej okradający cieszyńskie ogródki działkowe sam pomógł policji w swoim zidentyfikowaniu. Po dokonaniu kradzieży czajników i elektronarzędzi najprościej w świecie zgubił swój portfel z dokumentami.

Kradzieże na kilku działkach zgłoszono w minioną sobotę nad ranem. - Do włamań doszło przy ulicy Dębowej. Na miejsce zostali skierowani śledczy z wydziału kryminalnego. Łupem sprawcy padły głównie przedmioty codziennego użytku, m. in. czajnik elektryczny, przedłużacze, zawory instalacji wodnej i elektronarzędzia. Skradziono również artykuły spożywcze i inne metalowe przedmioty, które mogły trafić na złomowisko. -  informuje asp. Rafał Domagała, rzecznik KPP w Cieszynie.

Podczas oględzin na miejscu włamania funkcjonariusze zabezpieczyli portfel złodzieja, w którym były jego dokumenty. Policji szybko udało się ustalić tożsamość sprawcy. Następnej nocy o godzinie 3.00 nad ranem przy Alei Łyska policjanci z prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn z plecakami. Po ich wylegitymowaniu okazało się, że jeden z nich to poszukiwany 30-letni mężczyzna wraz ze swoim wspólnikiem.

W plecakach znaleziono skradzione przedmioty z kolejnego włamania. -  Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Kryminalni ustalili, że 30 latek, którego portfel znaleziono na miejscu przestępstwa sam dokonał czterech włamań, a pozostałe dwa ze swoim kompanem. Sprawa ma charakter rozwojowy i będzie jej ciąg dalszy. – dodał asp. Domagała.

Pozostałe włamania są w trakcie wyjaśniania.


PLT

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: