Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Parkomaty znikają z Brennej

Dość szybko zakończyła się przygoda Gminy Brenna z parkomatami. Po niespełna czterech miesiącach znikają z gminy.

Parkomaty w Brennej odeszły do historii. Przypomnijmy, 11 lipca br. wprowadzono odpłatność za parking w centrum Brennej – koło kościoła pw. Św. J. Chrzciciela w Brennej (w Brennej Centrum, pomiędzy ul. Wyzwolenia a ul. ks. R. Juroszka), przy budynku Gminy Brenna, a także w Górkach Wielkich przy ul. Bielskiej parkingi. Płatność dotyczyła parkowania powyżej 90 minut – z darmowym bilecikiem pobranym z parkomatu parkowanie do tego czasu było za darmo.

Pisaliśmy: Brenna: koło kościoła i urzędu parkingi płatne

Parkomaty się jednak nie przyjęły. Zapytaliśmy Sekretarza Gminy Brenna, Bartosza Chrapka, z czyjej inicjatywy zostały zlikwidowane – firmy, która je postawiła, czy też Gminy Brenna.

- Umowy na dzierżawę terenów stanowiących własność Gminy Brenna z przeznaczeniem na parkingi płatne, które zostały zawarte z firmą ATPARK Sp. z o.o. zostały rozwiązane za porozumieniem w dniu 8 listopada 2023 r. - odpowiada Sekretarz Gminy Brenna.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-22 01:10:54
xfactor: Żenada :(
2023-11-22 07:12:39
Bah: Dobrze że ujawniają "kuchnie" . Wybrani przez mieszkańców włodarze, wpadają na pomysł by mieszkańcy płacili za poruszanie się we własnej miejscowości. Tym co chcieli dzierżawić się nie dziwię bo łatwy pieniądz kusi każdego cwaniaka, ale kim trzeba być, by zamiast cwaniaka pogonić , zawierać z nim taką umowę. Za Olzą Czesi się szanują , a lata temu wpadli na to co Polacy i po 3 miesiącach postanowili że jednak będą normalni . U nas pazerność nie daje spać po nocach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: