Parada rowerowa 66. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK
31.05.2026 22:11
W niedzielę 31 maja w Ustroniu odbyło się uroczyste otwarcie 66. Ogólnopolskiego Szkoleniowego Zlotu Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK, które zgromadziło miłośników turystyki rowerowej z całej Polski. Inauguracja zlotu miała miejsce na ustrońskim rynku, gdzie oficjalnie powitano uczestników oraz zaproszonych gości. Po części oficjalnej rowerzyści wzięli udział w barwnej paradzie rowerowej, która przejechała ulicami miasta na stadion Stadion Kuźni Ustroń. Przejazd wzbudził zainteresowanie mieszkańców i był doskonałą promocją turystyki rowerowej oraz aktywnego stylu życia. W wydarzeniu uczestniczyli przodownicy turystyki kolarskiej, działacze Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oraz pasjonaci dwóch kółek. Podczas otwarcia podkreślano rolę turystyki kolarskiej w poznawaniu walorów krajoznawczych kraju, integracji środowiska rowerowego oraz promowaniu zdrowego wypoczynku. Zlot rozpoczął kilka dni szkoleń, wycieczek i spotkań, podczas których uczestnicy będą poznawać atrakcje Śląska Cieszyńskiego i Beskidów oraz doskonalić swoje umiejętności w zakresie turystyki kolarskiej. foto MJ
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33