Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Gdzie nie będzie prądu?

W Cieszynie, Zebrzydowicach, Strumieniu... Gdzie jeszcze wyłączą prąd w najbliższych dniach?

Dzisiejsze przerwy (1.06.2026) w dostawie energii elektrycznej dla powiatu cieszyńskiego:

Godziny

Rodzaj wyłączenia

Lokalizacja

08:00 - 14:00

planowane

Mnich ulica ulica Topolowa od Skowronkowej do torów PKP,

08:00 - 16:00

planowane

Jaworzynka nr 107,108,109, 135,234,

09:00 - 14:00

planowane

Cieszyn ulica Hażlaska od nr 137 do nr 139, Kościelna od nr 75 do nr 89 i od nr 76 do nr 90,

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej dla powiatu cieszyńskiego:

Dzień

Godziny

Lokalizacja

2.06.2026

08:30 - 14:00

Zebrzydowice: Wojska Polskiego 2, Dworcowa 32,34,36.

2.06.2026

08:30 - 15:00

Cieszyn ulica Hażlaska 101A, 105C

3.06.2026

07:00 - 17:00

Cieszyn ulica Bielska 178F, 204B - 206B, 218B, Harcerska, Mleczna 26-52, 31, 41, 47-51, Olchowa 32, Wielodroga 79-81C

3.06.2026

08:30 - 14:00

Zebrzydowice: Skotnicka Za torami, Sadowa Za torami, Jagodowa Za torami, Marklowice Górne: Ustronna Za torami.

5.06.2026

08:00 - 14:00

Strumień ulica Polna 20, Kolejowa 21 POLDE, zasilanie rezerwowe do kotłowni Kolejowa 8.

 

Planowane wyłączenia podajemy za: https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia

NG 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

20
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-06-01 07:55:39
ondraszek2013: Tymczasem z prądem czy bez, dzisiaj 1- czerwca cieszymy się jak rok temu, dr Karol Nawrocki rozjechał zgniłe bagno PO jak walec po zgniłych jabłkach. Wbił im w pysk historyczne 50,89% i pokazał, że nawet najbrudniejsza, najbardziej arogancka machina Tuska może zostać zmiażdżona wolą zwykłych ludzi. To był przepiękny dzień, po nieprzespanej nocy, ùśmiech nie schodził z ust cały dzień. Precz z komuną !
2026-06-01 08:42:59
Vito: Ondraszek, ostatecznego wyniku jeszcze nie znamy. Bo, pomimo że minął już rok, to Giertych z Gortatem ciągle jeszcze liczą głosy.
2026-06-01 09:07:21
ondraszek2013: No to: Gosia ! Gosia ! ....
2026-06-01 09:16:53
suski: Tymczasem referendum w sprawie odwołania burmistrza w Pionkach nie wyszło. W środowisku brunatnych spadów spod ogonów Brauna, Bąkiewicza i Mentzena ogłoszono tygodniową brunatną żałobę, hajlowanie z łokcia i limit 5 piw dziennie. Najsłabsze jednostki popadają w ekstazę nerwową. Uśmiechamy się :D
2026-06-01 09:36:34
one: suski widzę, że realizacja planu idzie jak po grudzie skoro ty tutaj jakimiś Pionkami musisz się chwalić. W Krakowie lud przemówił, jeszcze zęby liczycie.
2026-06-01 09:42:19
suski: Przy okazji, ktoś w końcu wie ile ten idiota Błaszczak zapłacił w Korei i za co??... w jakiej walucie?... na jaki procent?... Bo to o ciężkie miliardy z naszych kieszeni chodzi, transferowane prosto do kieszeni koreańskich, i bez wątpienia z dużą złodziejską prowizją dla złodziei od Ziobry i Kaczyńskiego.
2026-06-01 09:43:25
suski: A ty ruski buc, иди на хуй. Schengen i UE nie dla idiotów i brunatnych ruskich wszy.
2026-06-01 09:45:54
Bartolino: Silni razem też już mają rocznicę liczenia głosów ! Uśmiechamy się
2026-06-01 09:47:08
suski: PKB Polski w I kw. '26 r. wzrósł o 3,5 % rok do roku. Brawo KO, brawo premier Donald Tusk. Mamy KPO, mamy SAFE. I mamy głęboko w doopie ćpuna i oszusta Batyra.
2026-06-01 09:51:21
Bartolino: Gratuluję!! brygada uśmiechniętych Rafałowi Trzaskowskiemu zwycięstwa w wyborach i zostania najkrócej urzędującym Prezydentem RP :D
2026-06-01 10:12:01
one: kpo to w większości pożyczki, safe to tylko pożyczka. Szybko wydana forsa - zadłużenie na lata. Jak ty suski przebrnąłeś przez śp. Dobrzańskiego.
2026-06-01 10:45:08
Chachar: Ale rozjebał kaczor Tuska
2026-06-01 13:18:25
Bugs: Te uśmiechnięte pachołki wymyśliły parę dni temu, że będą kontrolować słońce, tak słońce bo procesują rozporządzenie które da operatorowi (tauron) dostęp online do każdego zainstalowanego systemu fotowoltaicznego i możliwość sterowania produkcją, ewentualnie wyłączenia całkowitego. Czy to nie ci idioci propagują unijną zieloną energię, elektryczne samochody, pompy ciepła itd? Teraz okazuje się, że ale i owszem ale musicie brać nasz prąd, nie swój darmowy ze słońca, a już pod żadnym pozorem nie wolno nam ładować elektryków bo przecież państwu ucieka VAT, akcyza i podatek drogowy z paliwa.
2026-06-01 13:21:11
suski: Taa... Grającego pod dyktando Kremla ćpuna i oszusta Batyra mamy głęboko w doopie. Również Brauna z Bąkiewiczem i Mentzenem. Oraz ruską wesz z wieloma kontami na tym forum, иди на хуй.
2026-06-01 13:25:43
suski: No i czekamy na relację z demontażu paneli u Czarnka. Idioci,najpierw chcą najdroższego prądu z węgla, potem instalują panele, potem krytykują panele, a na koniec krytykują najdroższy prąd z węgla. To elektorat brunatnej hołoty z drużyny Putina.
2026-06-01 13:32:47
Bugs: suski, a to uśmiechnięci wyborcy nie montowali paneli? Przecież większość nowobogackich właścicieli modnych elektryków tu uśmiechnięci, którym teraz ich wybrany rząd dobierze się po raz kolejny do kasy. No ale rząd musi jakoś nazbierać na zus dla artystów, nawet na tych co wieszali psy na służbach mundurowych.
2026-06-01 13:33:46
one: suski, w kwestii prądu to się nie wypowiadaj bo gonisz po całym domy żeby na 60 minut wszystko zgasić gdy "godzina dla ziemi". Takie kompulsywne zachowanie dość dobrze oddaje to, że sito TME było dziurawe.
2026-06-01 16:59:46
Vito: Suski, my od trzech lat czekamy na realizację 100konkretow na 100dni rządu. Bo opóźnienie już spore, i tak jakby Tusk napluł na swoich tępych wyborców. A jeśli już nawijasz do ekologii. Żukowska z lewicy wynalazła najbardziej ekologiczny środek transportu. Przejezdzila w ciągu roku 33tys km, nie mając w ogóle samochodu. W nagrodę zagrabila od państwa 38tys zł. Ale ważne że nie ukradła. Bo to chyba nie było złodziejstwo?! Przecież chyba by nie kłamała, bo ona od Tuska i czerwonego komucha??!
2026-06-01 21:11:35
suski: PiS otwierał "ławki patriotyczne". I stawiał tysiące bilbordów w lasach. Tańczył z Rydzykiem w Toruniu i hojnie rozdawał łapówki biskupom. Sprowadzał tony respiratorowego złomu. Maseczki, miliony, prosto na śmietnik. Kradł na potęgę, setki miliardów w błoto. Elektrownia węglowa w Ostrołęce. Stępka pod "prom narodowy". Kierowca rajdowy Czarnecki, z wyrokiem za oszustwo. Pamiętamy.
2026-06-01 21:50:20
ondraszek2013: Tyle tylko? A Tusk dzisiaj rozwiązał struktury Koalicji Obywatelskiej… w Małopolsce. Jak wiado to kara dla regionalnych władz KO za przegraną w referendum w Krakowie :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: