Pantery skuteczniejsze w karnych!

Hokeiści HC Pantery Cieszyn odnieśli drugie zwycięstwo w ramach Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi. Polscy zawodnicy, po rzutach karnych, pokonali Kozubovą i awansowali na 6. miejsce w tabeli.

Pantery świetnie weszły we wczorajsze spotkanie, gdyż po niecałych pięciu minutach były już na prowadzeniu – wynik otworzył Mateusz Dudkiewicz. Jednak Czesi wyrównali w drugiej tercji, a w 35. minucie objęli prowadzenie.

Ale Mateusz Krzak, który wcześniej asystował przy trafieniu Dudkiewicza, wyrównał i doprowadził do rzutów karnych. W nich skuteczniejsi okazali się hokeiści z Cieszyna – dwa karne wykorzystał Krzak, dzięki czemu mógł wspólnie z kolegami z zespołu radować się z drugiego zwycięstwa w sezonie.

Beskidzka Amatorska Hokejowa Liga, 5. Kolejka:

HC Kozubova – HC Pantery Cieszyn 2:3 po rzutach karnych (0:1, 1:0, 1:1)

Pantery podskoczyli na 6. miejsce w BAHL, a w poniedziałek zmierzą się z hokeistami Monsters, którzy plasują się dwie lokaty niżej. Początek spotkania o godz. 21:30, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.