Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Panie z Brzezówki świętowały

W sobotę (07.03.2020) w Domu Wiejskim w Brzezówce panie z Koła Gospodyń Wiejskich Brzezówka spotkały się, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet. Wśród zaproszonych gości nie brakowało również mężczyzn, którzy obdarowali panie kwiatami i złożyli życzenia, podkreślając ich rolę w rozwoju lokalnej społeczności.

- Drogie panie, rok bardzo szybko zleciał i bardzo się cieszę, że znów mogę z paniami świętować Dzień Kobiet. Kobiety w Gminie Hażlach są doceniane na każdym kroku, ja przynajmniej tak staram się czynić. W ramach ciekawostki muszę powiedzieć, że o ile to możliwe, to zawsze staramy się wspierać KGW i współpracować. Jeżeli chodzi o kobiety w Gminie, bo zawsze mówi się o nierównych proporcjach w samorządach. Po zastanowieniu stwierdziłem, że nie u nas. Wszystkie kierownicze stanowiska w Urzędzie Gminy piastują kobiety. Myślę, że drugiego takiego urzędu w powiecie cieszyńskim nie ma. Jedynym mężczyzną na kierowniczą w tym urzędzie jestem ja, a poza mną, od zastępcy, przez księgową, po kierowników, zastępców, to wszystkie są kobietami. Myślę, że bardzo dobrze się dogadujemy – mówił podczas spotkania Grzegorz Sikorski, Wójt Gminy Hażlach.

Panie otrzymały kwiaty od wójta, sołtysa i przedstawicielek innych Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Hażlach. Odśpiewano również „sto lat”, wszystkim kobietom i obecnym na wydarzeniu solenizantkom z marca. Zgromadzeni zostali ugoszczeni ciepłym posiłkiem oraz ciastkami i kawą. Prowadząca wydarzenie zabawiała gości, opowiadając dowcipy o mężczyznach i kobietach. Panie cieszyły się swoim towarzystwem i wspólnie bawiły przez kilka godzin. Dla wszystkich członkiń KGW oraz zaproszonych pań przewidziano podarunki.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: