Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piekna Roxy do aopcji

Dziś przedstawiamy Państwu Roxy, która ma 8 lat i wielki apetyt na dalsze życie. Czeka na Kogoś, kto spędzi z nią kolejne lata.

Roxy jest w pełni zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i naprawdę piękna, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia. Psina jest czasami lekko zwariowana, ale nie ma się czemu dziwić, ponieważ w jej żyłach płynie krew psa północnego. Dlatego też Roxy szuka rodziny aktywnej, lubiącej ruch, która ją trochę "zmęczy". Nasza Roxy szybko się nudzi i nie przepada za monotonią i rutyną. Chce żyć w stadzie i być blisko człowieka. Bardzo lubi aktywność fizyczną i długie spacery.

Ponadto Rokxy marzy o cieple domowego ogniska. W zamian oferuje pełne oddanie, merdanie ogonem i ciepło swojego psiego serducha. Tęskni za ludzkimi dłońmi, które ją przytulą i nakarmią. Psina posiada wiele pozytywnych cech charakteru - jest towarzyska, skora do zabawy i pieszczoty. Nie ma wad. Roxy wypatruje swojego człowieka, który tym razem ją nie zawiedzie i nie porzuci. Ma nadzieję na odmianę swojego losu. Czy Ktoś jest w stanie spełnić jej marzenia?

Obecnie suczka jest pod opieką "Stowarzyszenia AS". Kontakt w sprawie adopcji - Marta 608 - 508 - 049. Kto przygarnie Roxy?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-08 20:32:14
hycel: W tytule 2 błędy. Tytuł powinien być "Roxy do adopcji"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: