Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pan Michał na jeden dzień nowym starostą

W piątek (29 marca 2019 roku) odebrana została nagroda wylicytowana w ramach styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Starostwie Powiatowym w Cieszynie pojawił się pan Michał z Żywca, który zasiadł w fotelu starosty m.in. podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Cieszyńskiego.

- Słowo się rzekło, zaprosiłem więc Pana Michała na „Dzień w fotelu Starosty”, który odbył się w piątek, 29 marca 2019 roku. To właśnie Pan Michał okazał hojność podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wylicytował dzień w moim fotelu. Wspólnie odwiedziliśmy także Zespół Placówek Szkolno — Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie, któremu dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie oraz za możliwość skosztowania pysznego tortu – poinformował starosta cieszyński Mieczysław Szczurek w mediach społecznościowych.

Jak wskazywał starosta, kiedy pojawiła się propozycja, dotycząca wystawienia na licytację dla WOŚP dniu w fotelu starosty, decyzja szybko zapadła. Udział w licytacji nie tylko dał możliwość wsparcia idei WOŚP, ale również pozwoliła na pokazanie osobom postronnym, jak wygląda dzień pracy w starostwie – często nie wystarcza czasu nawet na wypicie przysłowiowej kawy.

Pan Michał z Żywca wyruszył jeszcze przed godziną 7 rano. W trakcie swojego dnia w fotelu starosty miał szansę zapoznać się z obowiązkami, jakie spoczywają na barkach starosty, wziąć udział w spotkaniu Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, zwiedzić Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie i wziąć udział w konferencji prasowej (podczas której m.in. została nagrodzona złota medalistka – Kinga Iwańska z Cieszyna).

 

JŚ/ mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-02 17:19:47
bronek91: Pan Michał mógłby zabrać do siebie wylicytowany fotel włącznie ze starostą i poszczególnymi związanymi z tym fotelem maskotkami, misiewiczamy itd.
2019-04-03 08:42:16
wyśmienity cwaniaczek: jak ma kasę a pewnie ma skoro wydaje na takie wątpliwe atrakcje, to mógł ta kwotę pomnożyć przez 365 . przez rok było by profesjonalnie ........
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: