Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oznakuj rower. Kolejna akcja.

Co jakiś czas Straż Miejska z Cieszyna organizuje akcję znakowania rowerów. Tym razem każdy kto chciałby oznakować swój rower będzie miał okazję zrobić to na cieszyńskim rynku.

 Najbliższe znakowanie odbędzie się 11 lipca. Okazją będą uroczyste obchodami Święta Policji wraz z innymi służbami mundurowymi. Mundurowi będą czekać na wszystkich chętnych na specjalnie przygotowanym stoisku. Tego dnia w godzinach od 11-17 każdy mieszkaniec Cieszyna lub powiatu cieszyńskiego może bezpłatnie oznakować swój rower.

Wymagania wobec osób pragnących oznakować rower:  ukończone 18 lat i zamieszkanie na terenie powiatu cieszyńskiego (dokument potwierdzajacy tożsamość), faktura/rachunek za zakup roweru lub oświadczenie informujące, że jest się właścicielem roweru, zgoda na oznakowanie roweru i przetwarzanie danych osobowych w związku ze znakowaniem roweru, czysty, przepisowo wyposażony rower

Rower musi mieć obowiązkowe wyposażenie: z przodu - co najmniej jedno światło pozycyjne barwy białej lub żółtej selektywnej, z tyłu - co najmniej jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz co najmniej jedno światło pozycyjne barwy czerwonej, co najmniej jeden sprawnie działający hamulec oraz dzwonek lub inny sygnał ostrzegawczy.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: