Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ozi szuka domu

Mały Ozi nie ma już gdzie mieszkać. Jego Pan nagle umarł... Dlatego razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla niego nowego domu.

Ozi to piesek, który trafił po śmierci Pana do schroniska. Dla takiego czworonoga to podwójna trauma - strata Pana i zamiana domowej kanapy na schroniskowy boks. Ale w jego życiu pojawiły się również drobne promienie słońca, ponieważ 19 czerwca mały Ozi opuścił schronisko i pierwsze kroki skierował do SPA. Potem świeżo wykąpany i pachnący, pojechał do domu tymczasowego w Skoczowie.

Ozi to malutki piesek, który waży około 6 -7 kg i ma ponad 10 lat. Jest bardzo grzeczny i ładnie chodzi na smyczy. Zawsze zgadza się z innymi pieskami, a na kociaki w domu tymczasowym zagląda z przyjacielskim zaciekawieniem. Zachowuje czystość, noc przesypia cicho i czeka na poprawę swojego losu. Uwielbia głaskanie i mizianie, ale nie jest nachalny. Jest w bardzo dobrej kondycji i cieszy się dobrym zdrowiem. Czy ma szansę na nowe życie poza schroniskiem?

Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla niego spokojnego domu, w którym będzie miał zapewnioną opiekę i spokojną starość. On w zamian odwdzięczy się bezgranicznym oddaniem i ogromną miłością. Piesek przebywa obecnie pod opieką "Stowarzyszenia AS" i czeka na Dobrego Człowieka. Kto chce go przygarnąć? Kontakt w sprawie adopcji - Ania 507 - 530 - 079

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-21 19:57:31
hycel: Ja bym mu dał leżeć na tapczanie pod kocem, jak bym go zobaczył to też bym pewnie wykorkował.
2020-06-21 21:18:43
Tola: hycel to chyba załatwię ci widzenie z Ozim .
2020-06-22 06:50:20
utopiec: Ale tylko przez szybę, by go ozi nie zeżarł. Ale tylko przez szybę. Jeszcze by się pies na hycla rzucił.
2020-06-22 13:42:54
megan: Słodki... Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Nasz ostatni piesek trafił do nas podobnie, jego Pani po udarze mózgu nie była w stanie się nim zajmować. Starszy, bezproblemowy, kochany...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: