Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Otwarli sezon na Kamiennym

Około 200 osób spotkało się na szczycie Kamiennego w Wiśle, by otworzyć sezon turystyczny. Nie zabrakło pogody (zarówno ducha i słońca) i pieczonej nad ogniskiem kiełbasy.

Już po raz 25 turyści z cieszyńskiego Oddziału PTTK „Beskid Śląski” oficjalnie otworzyli sezon turystyczny. Spotkanie w schronie PTTK na Kamiennym w Wiśle odbyło się 1 maja br.

Do mety rajdu, która była zlokalizowana przy schronie turystycznym na Kamiennym (należy do cieszyńskiego Oddziału PTTK) turyści musieli dotrzeć indywidualnie w godzinach 10:00 – 14:00

- Impreza, jak zawsze, odbyła się przy oddziałowym schronie na Kamiennym. Na turystów czekało ognisko gdzie można było upiec kiełbasę. Również można było dostać kawę i herbatę oraz wypieki gospodyni wydarzenia. Na Kamiennym nie zbrakło przedstawicieli prawie wszystkich kół i klubów zrzeszonych w Oddziale, jak również zaprzyjaźnionych turystów z bielskiego Oddziału oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Sportowego „Beskid Śląski” w Republice Czeskiej. W całej imprezie wzięło udział około 200 osób – informuje Zbigniew Huczała, Prezes Zarządu Oddziału PTTK "Beskid Śląski" w Cieszynie.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-09 13:51:00
one: Od lipca 1.6 mld dopłaty na zakup używanych elektryków m.in. z Niemiec. Natomiast dla Polaków wkrótce bolesne podwyżki cen energii i gazu (ponad 30%). Pamiętajcie o tym idąc w czerwcu do urn.
2024-05-09 15:31:08
tuluza: chyba ci się linki pomyliły !!!
2024-05-09 21:05:03
Artur_z_bažin: pogrobowcy dojnej zmiany to pomyleńcy
2024-05-09 21:23:32
Artur_z_bažin: po wyznaniu wiary w wykonaniu Szmydta służby powinny wziąć się za prześwietlanie wszystkich po kolei funkcjonariuszy tej bandy począwszy od Kałuż, Kopciów, Kawuloków, Szwedów, Gażów itd
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: