Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Otwarcie Salonu Łazienek Glazura Królewska w Cieszynie

24 marca br. nowy Salon Łazienek Glazura Królewska w Cieszynie, przy ulicy Stawowej 16 otworzył swe podwoje dla Klientów (to już trzydziesty trzeci sklep tej sieci). Eleganckie i przestronne wnętrze sklepu zachęca do zwiedzania, a nowoczesna ekspozycja ułatwi z pewnością podjęcie decyzji o zakupie wybranych kolekcji płytek i ceramiki, które z pomocą projektantek zmienią się w przestrzeni w łazienkę marzeń. Klientowi z pomocą przyjdą także wykwalifikowani sprzedawcy, których oparte na wiedzy i doświadczeniu rady, pomogą Państwu znaleźć najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.

Królewskie standardy w całej sieci

  Salon Łazienek Glazura Królewska to przede wszystkim dwa wyróżniki: biuro projektowe oraz innowacyjna ekspozycja. - W biurze projektowym każdy klient ma możliwość otrzymania w prezencie projekt swojej łazienki. Projektanci salonu doradzają także w wyborze odpowiednich materiałów i pomagają określić styl pomieszczeń, tak by każda łazienka ich autorstwa była zarówno funkcjonalna, jak i niepowtarzalna – zapewnia Jolanta Broniek właścicielka salonu Glazury Królewskiej.

  Uzupełnieniem Salonu Łazienek jest tradycyjna ekspozycja dla tych osób, dla których inspiracją są gotowe propozycje rozwiązań przestrzennych. Ważnym elementem salonu jest płytkoteka, czyli stworzony z myślą o klientach zbiór płytek ceramicznych prezentowanych w formie „biblioteki”. Każdą płytkę znajdującą się w płytkotece klient może zdjąć z półki i na specjalnie przygotowanych do tego celu stołach układać własne kompozycje. Ponadto może skorzystać z bogatej bazy elektronicznej projektów – wystarczy, że zeskanuje kod kreskowy umieszczony na interesującym go asortymencie. Będzie wówczas mógł obejrzeć nie tylko wszystkie elementy kolekcji, z której pochodzi wybrana przez niego płytka, ale także wizualizacje i aranżacje pomieszczeń (łazienek, holów czy salonów), przygotowane przez producentów oraz biura projektowe Glazury Królewskiej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Salonu Łazienek w Cieszynie 
w godzinach:
Pn. - Pt. 8.00-18.00
Sob. 9.00-15.00

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: