Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Otrzęsiny są tu tradycją

W Gimnazjum nr 3 w Cieszynie tradycją stały się już otrzęsiny najmłodszych klas.

W minioną środę (5.10.2011) uczniowie pięciu klas pierwszych Gimnazjum nr 3 w Cieszynie zostali przyjęci w poczet pełnoprawnych członków szkolnej społeczności. Tym razem "pierwszaki" wcieliły się w bajkowe postacie.

Tego dnia nie zabrakło więc barwnych strojów i wspaniałej zabawy. Konkursy, zagadki, sportowe zmagania, teatralne scenki... atrakcji było pod ogromnym dostatkiem. O różnorodność i niezapomniane wrażenia uczniów zadbała kadra nauczycielska, która podobnie jak cała reszta uczestników wcieliła się w świat książąt i księżniczek, Piratów z Karaibów, wesołych Teletubisi, niebieskich Smerfów i w postać walecznego chłopca o imieniu Harry Potter. Otrzęsiny poprowadzili oczywiście uczniowie trzecich klas. 

Jury, na czele którego stała Danuta Łabaj dyrektor Gimnazjum nr 3 miało nie lada "orzech do zgryzienia". - Taka forma otrzęsin w naszej szkole to już można powiedzieć wieloletnia tradycja. W tym roku postawiliśmy na postacie z bajek – wyjaśnia D. Łabaj - Kolorowe stroje, uśmiechnięte buzie i wspaniała zabawa...Te trzy rzeczy są dzisiaj w naszej szkole obowiązkowe...

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: