Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Osy zapomniały, że jest zima

O tym, że w miesiącach zimowych owady raczej nie wykazują aktywności zapomniały osy z Ustronia. Strażacy otrzymali wezwanie dotyczące gniazda os, znajdującego się w budynku mieszkalnym.

Strażacy otrzymali wezwanie do gniazda os w poniedziałek (15.02.2019). Jednostki pojawiły się na ulicy Wiślańskiej w Ustroniu około godziny 15 – po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy znaleźli gniazdo os. Gniazdo zostało zlikwidowane a jego pozostałości wyniesione – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-27 09:35:51
wyśmienity cwaniaczek: no kurde ale osy też są pożyteczne !!!! ekolodzy gdzie jesteście !!!! Klub "GEJA" dlaczego nie protestuje......
2019-02-28 13:33:20
witamina2012: Z tymi osami w lutym praktycznie jeszcze w środku zimy to PRAWDZIWE JAJA... Nie napisaliście tylko czy było to tylko samo puste gniazdo jakich wszędzie o tej porze roku wisi pełno bo robotnice dawno jesienią wyginęły a zapłodnione przyszłe matki rodów śpią smacznie hibernujac gdzieś dobrze schowane albo przedziwnym trafem uchowało się w jakiś sposób 1o gniazdo z jego mieszkankami w co bardzo wątpię no bo co by one tam jadły do tej pory...podejrzana sprawa a koszt tej dziwnej interwencji też pewnie nie mały...no cóż bogaci podatnicy zapłacą... Rok 2019 jest rokiem, w którym nagle świat przypomniał sobie o tym, że masowo giną bezpowrotnie różne owady. Rocznie ginie BEZPOWROTNIE 2,5-3,0 % ogólnej światowej populacji różnych gatunków owadów. Ogromne problemy z życiem i przeżyciem, mają pszczoły miodne i trzmiele Giną od chorób i pasożytów, od zmieniającego się klimatu i zanieczyszczenia środowiska, od stosowanych w rolnictwie i ogrodnictwie pestycydów za co WINĘ OONOSINY TYLKO MY LUDZIE i my ludzie dopóki jest jeszcze czas powinniśmy Wszyscy na całym świecie jak najszybciej zrobić z tym BALAGANEM porządek i jak najszybciej wspomóc przyrodę inaczej według naukowców być może na ziemi nie będzie juz żadnych innych owadów poza muchami i karaluchami bo one były już gdy nas ludzi jeszcze nie było i będą również wtedy kiedy ludzie wyginą. Sławny uczony Albert Einstein powiedział, jeśli wyginą pszczoły to ludzie wyginą do 6 lat po nich więc róbmy wszystko by ta zatrważającą wizja przyszłości się nie spełniła - CHRONMY OWADY I CAŁĄ PRZYRODĘ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: