Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ostry film o Cieszynie!

Organizatorzy Festiwalu Kultury Freestylowej i Ekstremalnej znanego jako Freestyle City Festiwal przygotowali ostatni mocny akcent podsumowujący imprezę. Razem z władzami miasta zapraszają wszystkich wolontariuszy Festiwalu oraz osoby zaangażowane w jego realizację na uroczystość zamykającą I edycję tego widowiskowego przedsięwzięcia.  Krótki film zwiastujący pełną relację można oglądać na stronie http://vimeo.com/15169224 (lub na końcu artykułu)

Pełna wersja filmu będzie ekranizowana w Sali Konferencyjnej w Hotelu Liburnia 8 października o godzinie 15:00 podczas uroczystego spotkania. – Pragniemy w ten sposób podziękować wolontariuszom za wyjątkowe zaangażowanie w realizację projektu Cieszyn – Miasto młode w każdym wieku. Przygotowujemy dyplomy oraz certyfikaty uczestnictwa dla młodych obywateli oraz wyróżnienia. – Mówi Jan Matuszek, Wiceburmistrz Cieszyna.
Organizatorzy ze studia marketingu Open2be z Cieszyna planują również przedstawić dalsze plany działania. – Ponad 3 200 osób zarejestrowanych na profilu Facebook oraz ponad 100 wolontariuszy to poważny kapitał społeczny. Dobra współpraca młodzieży z władzami miasta innymi partnerami również jest cechą godną podkreślenia. Dlatego chcemy działać wspólnie dalej i przedstawić ciekawe wizje współpracy. – Zaznacza Michał Paluch, odpowiedzialny za promocję projektu i wolontariat. Tymczasem relację z imprezy można oglądać również w wydaniach październikowych magazynów Motocykl oraz Mens Heath. Warto przy tym dodać, że prestiżowy międzynarodowy magazyn The Red Bulletin zaliczył cieszyńską imprezę do prestiżowego grona najlepszych imprez miesiąca sierpnia na całym świecie!
- Szczegóły podamy na podsumowaniu, ale rzeczywiście nasza impreza to wielki sukces całego miasta i okolic. Środowisko młodzieży w całym kraju spogląda na Cieszyn  z nadziejami na kolejny rok. To jednak jest bardzo trudne zadanie i czeka nas ogrom pracy. Dlatego liczymy na wsparcie nie tylko sponsorów globalnych, ale również lokalnych przedsiębiorców. – Zaznacza Wojtek Małysz z Open2be, specjalista marketingu sportowego odpowiedzialny za scenariusz imprezy.


 

Freestyle City Festival Cieszyn 2010. teaser from driftwell on Vimeo.

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: