Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ostatni występ na trawie

Laskarze z Cieszyna (kat. junior młodszy) zakończyli zmagania na trawie, rozgrywając mecz z Siemianowiczanką. Jak potoczyło się spotkanie z udziałem podopiecznych Konrada Legierskiego?

Cieszyńscy laskarze mieli wszystko w swoich rękach, aby odnieść w niedzielę zwycięstwo. Podopieczni Konrada Legierskiego przystąpili do meczu z wysokiego C, gdyż po dwóch kwartach prowadzili już 3:0. Niestety, rywale nie zamierzali składać broni i zdołali odrobić stratę, żeby ostatecznie zdobyć jeszcze czwartą bramkę, dzięki której mogli radować się z wygranej.

- Pomimo, iż nasze prowadzenie po pierwszych dwóch częściach (3:0) mogło sugerować zwycięstwo, to jednak od początku walka była po obu stronach – twierdzi Konrad Legierski. – W końcówce zabrakło nam trochę szczęścia oraz sił i choć przegraliśmy, to ze spotkania jestem zadowolony – dodaje trener cieszyńskich laskarzy.

Drużyna z Cieszyna ma na koncie 6 punktów, ale fuzja z Miasteczkiem Śląskim oraz Tarnowskimi Górami przywdziewa coraz więcej kolorów. – Jesteśmy jak pociąg, który nabiera pewności siebie i przyspiesza. Przed nami okres zimowy i czas na przygotowania do rundy wiosennej – ocenia opiekun hokeistów.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: