Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ostatni sprawdzian przed ZIO

W Willingen przedstawią się podopieczni Michala Doleżala, którzy będą reprezentowali biało-czerwone barwy podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Istnieje również szansa, że u naszych zachodnich sąsiadów wystąpi Piotr Żyła (na zdj.), u którego w ubiegłym tygodniu wykryto koronawirusa.

Czołowych skoczków Kadry Narodowej A zabrakło podczas ostatnich konkursów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, ponieważ przebywali na zgrupowaniu w Zakopanem. W najbliższy weekend czeka ich ostatni sprawdzian przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, które rozpoczną się 4 lutego. W Willingen zobaczymy w akcji m.in. Pawła Wąska.

Z treningów musiał zrezygnować Piotr Żyła, który obecnie przebywa na kwarantannie po wykryciu u niego koronawirusa. Niewykluczone, że również 35-letni wiślanin przedstawi się na Mühlenkopfschanze w Willignen. - Jest szansa, że w Willingen wystartuje także Piotr Żyła. W Titisee-Neustadt z przedstawicielami FIS rozmawiał Dyrektor Adam Małysz. Zmianie uległy przepisy FIS. Żyła musi przejść 8 dni kwarantanny (wcześniej było 14 dni), a następnie uzyskać negatywny wynik testu na COVID-19 – informują działacze Polskiego Związku Narciarskiego.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: