Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Orzeł Agrobiznesu dla Skoczowa

Janina Żagan, burmistrz Skoczowa otrzymała tytuł srebrnego promotora "Orła Agrobiznesu". Nagroda została przyznana za promocję firm z terenu gminy, a w szczególności Banku Spółdzielczego w Skoczowie.

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS, nad którym patronat od 2009 roku sprawuje wicemarszałek Sejmu RP Ewa Kierzkowska. Wśród laureatów XXX edycji znalazł się m. in. Bank Spółdzielczy w Skoczowie. Nagrody przyznawane są firmom z branży rolno-spożywczej, a także z jej otoczenia, które odniosły w ostatnim czasie spory sukces rynkowy.
Orła Agrobiznesu otrzymał Bank Spółdzielczy w Skoczowie pod kierownictwem Krystyny Binek-Angełowej. -  Bank Spółdzielczy odgrywa ważną rolę w życiu społecznym mieszkańców Skoczowa, pomagając w organizacji imprez kulturalnych, wspierając gminę i przedsiębiorców. To nasz bank z polskim kapitałem, o wspaniałych tradycjach, przywiązany do wartości, które szczególnie w okresie kryzysu finansowego okazały się ostoją porządku i dobrego działania – mówi burmistrz Skoczowa Janina Żagan. Gmina Skoczów w przyszłości będzie rekomendować kolejne przedsiębiorstwa, do nominacji Orła Agrobiznesu. – W naszej gminie działają firmy, które z cała pewnością zasługują na tą nagrodę – dodaje Janina Żagan.

źródło: UM Skoczów
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: