Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Orest do adopcji

Dziś przedstawiamy Państwu Oresta. To piękny i zdrowy pies, który czeka na dobrych ludzi i nowy dom. Jaka jest jego historia?wiązuje wizyta.

Orest został zabrany z cieszyńskiego schroniska i obecnie przebywa w domu tymczasowym. To jeszcze psi dzieciak, ponieważ ma około roku. Jest pełen radości życia, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach.  Ma mnóstwo energii, cechuje go ogromna ufność do wszystkich. Jest chętny do zabawy, szczególnie na świeżym powietrzu. Cieszy się również ogromnie z zamieszkania w domu i zabawy w ogrodzie z innym psem.

Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla Oresta aktywnej rodziny, która może poświecić trochę czasu na zaspokojenie potrzeb młodego psa oraz na nauczenie go wszystkiego, co pies powinien umieć. W zamian Orest zarazi ich swoim pozytywnym nastawieniem do życia, młodzieńczą radością, ogromnym przywiązaniem i wielką, psią miłością. Jego optymizm pozwoli zachować uśmiech na twarzy nowych właścicieli w trakcie jesiennych i zimowych, długich wieczorów.

Pies przebywa teraz w Ustroniu i cierpliwie czeka na Dobrych Ludzi. Kto go przygarnie? Kontakt w sprawie adopcji - Wiktoria tel/SMS 795-003-521. Przed adopcją obowiązuje wizyta.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-20 16:55:02
megan: Fajny... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-09-20 17:55:09
hycel: Z początku myślałem, że to czarna mysz, dopiero następne zdjęcia zweryfikowały moje pierwsze myśli i przypuszczenia.
2020-09-20 21:35:43
utopiec: Jak mogłeś myśleć że to mysz? Od takiego myślenia z mózgu robi się gówno.
2020-09-21 09:17:36
nobody66: @utopiec - po komentarzach hycla nasuwa się jeden wniosek - on ma gówno zamiast mózgu. A drugie gówno ma w miejscu, gdzie inni mają serce.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: