Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oreao szuka przyjaciela...

Oreo to kolejny super pies, który dwa lata stracił w schronisku. Został przez nas wybrany, ponieważ podchodząc do kojca, spotkaliśmy smutnego, spokojnego psa z opuszczonym wzrokiem, obojetnie patrzącego na wszystko zza schroniskowych krat.

 Jedna z wolontariuszek wspomina: "Poddając mu rękę, która została od razu potraktowana psim buziakiem, wiedziałam, że to wspaniały pies. Nie myliłam się!" Oreo jest bardzo uczuciowym i kochanym psiakiem. Nie ma w nim cienia agresji. Potrafi złapać świetny kontakt z dzieckiem, innym psem, a nawet kotem. Musiał być psem domowym, ponieważ wie, jak się zachować w domu i do czego służy tapczan. Z racji gabarytów Oreo został przeniesiony do ciepłego legowiska, które mu bardzo pasuje.

Oreo dobrze chodzi na smyczy. Nie wybrzydza przy jedzeniu, wrecz przeciwnie, niezły z niego łasuch. Je grzecznie, nawet suchą karmę. Oreo jest bardzo karny, szybko się uczy. Zna komendy : "siad", "daj łapę", "zostań". Obecnie przebywa w domu z małym dzieckiem, nie niszczy zabawek, zawsze chętny na głaskanie i z dużą cierpliwością rozdaje psie buziaki.

Ma świetny kontakt z innymi psami. Czeka cierpliwie na prawdziwy dom, w którym mógłby zostać do końca swoich dni. Zachęcamy do adopcji. Obecnie Oreo przebywa w Ustroniu.
Kontakt w sprawie adopcji:
Stowarzyszenie AS - Wiktoria 795 003 521

Jacek Porzycki/Anna Byrdziak

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-16 19:47:11
Jan Śliwka: Nawet tytułu, nie potraficie zrobić bez literówki? - "Oreao szuka przyjaciela..."
2018-12-16 21:40:10
utopiec: Nie masz się czego czepić? Lepiej byś przygarnął.
2018-12-17 09:35:45
hycel: Czy to portal randkowy, że szukacie mu przyjaciela? Piszecie, że "Oreo został przeniesiony do ciepłego legowiska, które mu bardzo pasuje" jak mu pasuje to go tam zostawcie i karmcie kotletami gotujcie mu rosołki a nie próbujcie się go pozbyć.
2018-12-17 10:28:00
utopiec: hycel: Ty masz jakiegoś przyjaciela? Może Ci niepotrzebny jeśli masz ciepłe legowisko.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: