Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Onanizował się nad Olzą

Policjanci przez kilka tygodni poszukiwali mężczyzny, który masturbował się w pobliżu zapory w Czeskim Cieszynie. Okazał się nim 55-letni Polak.

Za napad na policjantów odpowie 55-letni Polak, którego w niedzielę zatrzymali czeskocieszyńscy policjanci, kiedy „zaspokajał się” publicznie w pobliżu zapory w Czeskim Cieszynie - infomuje czeski Denik.

Kiedy mężczyzna zauważył policjantów, zaczął uciekać. Stróżom prawa szybko udało się go dogonić, jednak podejrzany nie chciał się poddać i podczas szamotaniny uderzył pięścią policjanta w głowę. Polaka jednak w końcu udało się „spacyfikować” – Podejrzany mężczyzna został oskarżony o napad na policjanta na służbie oraz za zakłócanie porządku publicznego – mówi rzeczniczka prasowa czeskiej policji Zlatuše Viačková.

W ten sposób po kilkutygodniowych poszukiwaniach udało się zatrzymać mężczyznę, który masturbował się w pobliżu zapory, o czym informowali i ostrzegali świadkowie. – Mieliśmy latem wiele zgłoszeń. Według mieszkańców chodziło o mężczyznę, który się rozbierał do naga, onanizował, a twarz maskował poprzez założenia koszulki na głowę. Potwierdziło się również miejsce- okolice cieszyńskiej zapory – dodaje Viačková.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: